Personalizacja perfum

Ręcznie grawerowana kaligrafia

Stwórz niezapomnianą pamiątkę z Twojej ulubionej butelki perfum. Grawerowanie kaligrafią doda prezentom wyjątkowej elegancji. Spersonalizowane flakony zapachowe świetnie nadają się na prezent z prośbą o świadkowanie, prezenty dla mam i przyjaciół, walentynki, rocznice i nie tylko! Idealne jako ozdobienie Twoich perfum na dzień ślubu.

Mogę wygrawerować imię, imiona, inicjały, ważną datę, lub inny dowolny tekst do 2 słów.

1 słowo (lub inicjały) + wypełnienie kolorem* 65zł

2 słowa + wypełnienie kolorem* 75zł

 

*kolor wypełnienia : złoto/srebro/różowe złoto .

(znaki specjalne typu &”/ „ i” nie są liczone  jako słowo). Daty liczą się jak jedno słowo.

 

Koszt wysyłki: 15zł paczkomat, 17,50zł kurier, 0zł odbiór osobisty (Gdańsk/Kowale)

**cena nie obejmuje perfum

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamów1

Zamów grawerowanie perfum poprzez mail stalowkapisane@gmail.com

Podaj proszę:

ilość flakonów perfum które chcesz wygrawerować, tekst personalizacji oraz formę wysyłki powrotnej do Ciebie.

Podsumuję zamówienie i prześlę dane do przelewu. (czas realizacji to 3-5 dni roboczych od przybycia perfum do studia + czas wysyłki)

Wypełnij formularz2

Po zakupie grawerowania perfum otrzymasz krótki formularz do wypełnienia.

Będziesz mógł/a wybrać styl, kolor i umiejscowienie.

Wyślij swoje perfumy3

Wyślij swoje zapachy do studia do grawerowania.

Polecamy zakupy online i wysłanie ich bezpośrednio do studia. Jeśli mieszkasz w okolicach Gdańska/Kowale możesz również dostarczyć mi perfumy osobiście do pracowni, po wcześniejszym umówieniu.

UWAGI

•Do grawerowania nie nadają się powierzchnie ze szkła prążkowanego lub powierzchnie które nie są gładkie.

•Wypełnienie graweru kolorem nie nadaje się do szkła matowego. W przypadku szkła matowego mogę wykonać grawer bez wypełnienia.

•Grawerowanie kaligrafią jest subiektywną formą sztuki. Każdy projekt będzie unikalny według uznania artysty. Postaram się spełnić Państwa prośbę poprzez formularz, jednak o ostatecznym wykończeniu estetycznym decyduje pracownia.

•Należy pamiętać, że Stalówką Pisane tworzy w formie kaligrafii nowoczesnej, co oznacza, że ​​nie wszystkie kształty liter będą tego samego rozmiaru lub w tej samej linii, jest to uważane za część estetyki projektu. Zwroty nie będą przyznawane w przypadku niezadowolenia z gotowego projektu – przed przystąpieniem do grawerowania ustalane są wszystkie szczegóły dotyczące stylu, koloru, umiejscowienia na butelce.

•Wypełnienie kolorem może z czasem zanikać. Zalecam nie dotykać kolorowego wykończenia bezpośrednio, jeśli to możliwe, aby zapobiec blaknięciu i chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i detergentów.

•Wypełnienie kolorem może wyglądać na półprzezroczyste w zależności od światła, zwłaszcza jeśli w butelce znajduje się płyn o jasnym kolorze.