Papeteria ślubna w stylu Modern Vintage w niezwykłej sesji zdjęciowej ukazującej trzy pokolenia pięknych kobiet.

Propozycja udziału w tak wyjątkowej sesji, której przyświeca idea pięknego ślubu w każdym wieku, zaintrygowała mnie! Wyjątkowa koncepcja sesji wymagała wyjątkowej papeterii. Postanowiłam więc zaprojektować romantyczny, w całości ręcznie kaligrafowany zestaw inspirowany stylem Vintage – w nowoczesnym wydaniu.

*Zdjęcia promują Alternatywne Targi Ślubne w Szczecinie „Sedina Wedding Day”.

Kolory przewodnie sesji, widoczne zarówno w stylizacjach jak i dekoracjach to delikatne ciepłe odcienie bieli, śmietanki, beżu i delikatnego różu z akcentami antycznego złota.

Sentymentalny styl papeterii, podkreśla wykorzystanie papieru czerpanego, ręcznie rwanych wstążek z delikatnego jedwabiu oraz odbić lakowych. Przenosząc nas w wyobraźni do czasów pisania odręcznie listów. Oprócz subtelnej kaligrafii, na okładce przysięgi ślubnej pojawiły się też malowane ręcznie motywy kwiatowe.

Ciekawą propozycją są winietki na muszlach Capiz, nazywane inaczej masą perłową. Ich eteryczność , delikatne przepuszczanie światła, wpisuje się idealnie w romantyczny klimat eleganckiego przyjęcia weselnego w wielu stylach. 

Pięknie będą też prezentować się na letnich weselach plenerowych, w ogrodzie, przy plaży lub z motywem morskim. Goście będą chcieli zabrać je do domu na pamiątkę !

Twórcy :

Foto @fotosobotka

Organizacja i dekoracja @miłosnabeza

Organizacja i dekoracja @ mistrzyni_c_wedding_planner

Suknie ślubne @atelierlawenda

Kaligrafia/papeteria @stalowkapisane

Film @flostudiopl

Kolczyki @whitejasmineaccessories

Biżuteria do włosów i kolczyki @justinhair_jewellery

Fryzura @karola.kolaczynska.hairstyle

Makijaż @makeup_monikakowalska @agnieszkanoska @estetic_zuzanna_kisiel

Modelki  Longina Hełminiak , @wbudna , Asia Budny

Miejsce: Bulwary Centrum Eventowo Rozrywkowe